Dziękujemy Ci za wypełnienie ankiety i zapisanie się na newsletter :)

Jeśli dotarłeś do tego miejsca, to znaczy, że odpowiedzi, których udzieliłeś, pozwalają nam zająć się dalszą analizą Twojej sprawy.


W ciągu godziny otrzymasz na maila obiecany raport, a teraz zobacz poniżej, bo znajdziesz tu dużo konkretnych i ważnych informacji!


Tutaj dowiesz się:


- na podstawie przykładu (symulacji), ile zyskują nasi Klienci i ile wynosi nasze honorarium;

- jakie roszczenia najczęściej są wysuwane wobec Banku, w którym masz kredyt i jak są rozstrzygane;
- ile kosztuje postępowanie sądowe;


I wreszcie otrzymasz niepowtarzalną ofertę, dzięki której będziesz mógł rozwiązać Twój „frankowy” problem!
Zaczynamy!Jakie roszczenia najczęściej są wysuwane wobec Banku, w którym masz kredyt i jak są rozstrzygane?


Kredyt denominowany/dwuwalutowy:

Najczęściej: UNIEWAŻNIENIE UMOWY*

Następuje wzajemne rozliczenie roszczeń

*) ostateczną decyzję podejmuje sąd


Uznanie przez Sąd umowy kredytowej za nieważną w całości dotyczy kredytów denominowanych tzn. takich, w których kredyt został wypłacony w złotych w kwocie stanowiącej równowartość określonej na umowie ilości w CHF.
W przypadku uznania przez Sąd umowy kredytowej za nieważną w całości, umowa jest traktowana jako nigdy nie zawarta.


Powyższe wywołuje następujące skutki:

  • Bank będzie zobowiązany do zwrotu całości środków pobranych na podstawie umowy kredytowej (może jednak potrącić z tej kwoty, kwotę środków rzeczywiście wypłaconego w PLN kapitału kredytu;
  • Kredytobiorcy będą zobowiązani do zwrotu na rzecz banku środków rzeczywiście wypłaconych w PLN w wyniku realizacji kredytu (kapitału), bez konieczności zapłaty odsetek umownych;
  • Hipoteka wpisana na nieruchomość utraci podstawę i możliwym będzie złożenie wniosku o jej wykreślenie;

    Nieważność umowy kompleksowo rozwiązuje problem kredytu frankowego- umowa przestaje istnieć. W wyniku takiego rozwiązania znaczna część kredytobiorców będzie zobowiązana do zwrotu pewnej części wypłaconego kredytu na skutek wzajemnego rozliczenia z bankiem -dotyczy to sytuacji, kiedy łączna suma wpłaconych rat kapitałowo-odsetkowych jest mniejsza, niż kwota wypłaconego kredytu. W takiej sytuacji można zawnioskować, by Sąd rozłożył tę płatność na raty.


Ile kosztuje postępowanie sądowe?


Pamiętaj, że przed oraz w trakcie postępowania sądowego konieczne będzie poniesienie kosztów sądowych.
W przypadku wygranej, zgodnie z ogólną zasadą, koszty ponosi strona przegrywająca i będą one zwrócone Tobie przez Bank.

W przypadku przegranej – Bank będzie mógł się domagać zwrotu poniesionych kosztów, do wysokości wskazanej w ustawie.
Przykład (symulacja), ile zyskują nasi Klienci i ile wynosi nasze honorarium


Poznajmy rodzinę państwa Frankowskich:
Pan Franciszek Frankowski i jego wspaniała żona Franciszka Frankowska


W 2008 roku państwo Frankowscy zapragnęli kupić mieszkanie - coś własnego, gdzie czuliby się bezpiecznie i u siebie.

W związku z powyższym dnia 01.06.2008 zaciągnęli kredyt hipoteczny - niestety dla nich Bank zaoferował im kredyt w CHF.


 

 

Bo franki takie tanie” - 2,08 pln -, „bo to taka stabilna waluta” i wreszcie „bo na kredyt w PLN nie mieli zdolności”.

 

 

 

Kwota kredytu wynosiła 226 tys. złotych na okres 360 miesięcy, z marżą Banku na poziomie 1,05 %.


Przez ostatnie 12 lat pan Franciszek Frankowski i pani Franciszka Frankowska spłacali uczciwie swoje raty. Niestety rata wzrastała, ale przede wszystkim zadłużenie w ogóle nie malało. Ono stale rosło i rośnie nadal…

Pani Franciszka zaczęła obawiać się o przyszłość swojej rodziny. Pomyślała, „że ten kredyt to chyba jeszcze jej dzieci będą spłacać … bo przecież ona i jej mąż pożyczyli od Banku 226 tys. złotych kapitału, spłacają go uczciwie, a dzisiaj w 2020 są Bankowi dłużni więcej, niż im Bank wypłacił…”.

Na szczęście państwo Frankowscy nie byli jedyni i pan Franciszek słyszał i czytał o tym, „że umowa kredytowa, którą podpisali zawiera w sobie „jakieś” niedozwolone zapisy i że można pójść do Sądu i  Sąd może ją unieważnić, hipoteka zostanie zwolniona i wreszcie będzie się można z Bankiem uczciwie rozliczyć...".

Przyjaciel pana Franciszka Frankowskiego, który znalazł się w podobnej sytuacji znalazł rozwiązanie w Votum RL SA (bo GK Votum polecił mu bliski kolega, który razem z GK Votum już wygrał w sądzie).  Polecił panu Franciszkowi, żeby również szukał pomocy w Votum RL SA.

Pan Franciszek Frankowski zgłosił się do nas 29.02.2020. Oto, co możemy uzyskać dla niego i jego rodziny:

Przypomnijmy, że państwo Frankowscy zaciągnęli kredyt 01.06.2008.
Kwota kredytu wynosiła 110 tys. franków, ale Bank wypłacił/pożyczył państwu Frankowskim 226 tysięcy złotych na okres 360 miesięcy, z marżą Banku na poziomie 1,05 %.

 Oszacowaliśmy, że do dnia 29.02.2020 państwo Frankowscy wpłacili już do Banku ok. 150 000 zł, po odliczeniu okresu, który uległ przedawnieniu.

Zakładając, że proces z Bankiem potrwa 30 miesięcy państwo Frankowscy wpłacą do Banku kolejne 47 000 zł. Co razem da prawie 200 000 zł. 


Po wygranej rozprawie, w przypadku unieważnienia umowy – (przedstawiając sprawę w uproszczeniu) dojdzie co rozliczenia pomiędzy stronami – w praktyce oznacza to, że za ok. 3 lata, po wygranej rozprawie, w przypadku unieważnienia umowy, państwo Frankowscy będą winni bankowi jedynie ok. 28 tys. złotych i po ich uiszczeniu będą wolnymi od kredytu ludźmi.


Ok. 28 000 zł - to kwota, która uwolni od „wadliwej” umowy Franciszka i Franciszkę Frankowskich po wygraniu procesu.


Ale to jeszcze nie wszystko. W związku z wygraniem procesu i zostanie wykreślony wpis z hipoteki.

Gdyby państwo Frankowscy chcieli spłacić swoje zadłużenie wobec banku dzisiaj – to musieliby przynieść do banku ok. 287 000 zł. Gdyż przy obecnym kursie CHF – tyle wynosi ich saldo zadłużenia i niestety pomimo spłat stale rośnie.

Jednak po unieważnieniu przez Sąd umowy, państwo Frankowscy powinni rozliczyć się z bankiem 1:1, czyli oddać łącznie do banku dokładnie tyle samo złotówek, ile bank im przelał- uwzględniając okres przedawnienia. W przypadku państwa Frankowskich przedawniła się kwota ok. 22 tys. złotych. Dlatego trzeba działać, bo każdy miesiąc to kolejne przedawniające się złotówki. ​


Suma korzyści uzyskanych przez państwa Frankowskich wyniesie:


ponad 200 000 zł


  • 287 000 zł - to kwota jaką musieliby dzisiaj przynieść do banku , gdyby chcieli zamknąć kredyt
     
  • 75 000 zł - to kwota jaką byliby winni bankowi, gdyby do unieważnienia doszło w dniu dzisiejszym
 

Zakładając, że proces potrwa ok. 30 miesięcy, w ciągu których Państwo Frankowscy stale będą spłacać raty. To po odjęciu kolejnych wpłat i unieważnieniu umowy:


Ok. 28 000 zł - to kwota jaką wystarczy wpłacić do banku,

by całkowicie się z nim rozliczyć.Państwo Frankowscy byli zachwyceni naszą ofertą. Martwili się jednak, ile będą musieli zapłacić za naszą pracę. Znali już wieści z „rynku”, że zwykle kancelarie za prowadzenie podobnych spraw pobierają ok 25 tys. „Wiadomo, że jak dzięki komuś oszczędzasz ponad 200 tys., to zapłata 25 -30 tys. jest uczciwa i uzasadniona” - myślał pan Franciszek - ale oni nie dysponowali taką gotówką. „I skąd wziąć taką kwotę… może z 10 tys. by się znalazło… A przecież jeszcze opłaty sądowe…”- martwiła się pani Franciszka Frankowska.

Proszę się nie martwić, pani Franciszko!, dziękujemy za zaufanie panie Franciszku” Spółka Votum RL SA ma dla Państwa wyjątkową ofertę.


Zdajemy sobie sprawę, że jesteście Państwo w niezbyt wygodnej sytuacji, dlatego możemy nasze honorarium podzielić, na opłatę wstępną i na opłatę wnoszoną już po wygranej sprawie! To zapewni Państwu czas na zgromadzenie potrzebnej gotówki.

 

Wystarczy, że uiścicie Państwo 7 390 zł opłaty wstępnej. A pozostałą cześć honorarium - t.j. 6 % wartości udzielonego kredytu zapłacicie państwo po wygranej sprawie!

Czyli na start wystarczy zapłacić 7 390 zł - a dopiero po wygranej sprawie 6 % z 226000 = 13 560,00 zł.
Co daje razem 7390 zł + (6 % x 226 000) = 20 950,00 zł.

To rozwiązanie bardzo spodobało się pani Franciszce Frankowskiej, ale pan Franciszek wolał oddać mniejszy procent od wygranej - „A czy nie macie Państwo innych wariantów umowy?” - spytał.


Ależ oczywiście - „Mamy :) Ale sprawdźmy, czy nasza druga oferta będzie się Panu opłacała


Druga opcja jest taka, że wpłacają Państwo 13 590 zł opłaty wstępnej, a po wygranej sprawie 4 % z 226000= 9 040,00 zł

Co daje razem : 13 590 zł + (4 % x 226 000) = 22 630,00 zł - „To wyższa kwota”- zdziwił się Pan Franciszek. „Tak – dlatego tej oferty Państwu nie polecamy - różne oferty sprawdzają się w zależności od wielkości zaciągniętego kredytu – dla Pana najkorzystniejsza jest oferta, którą przedstawiliśmy – zależy nam, żebyście zapłacili Państwo najmniej jak to możliwe ” - „To uczciwe przedstawienie sprawy!” podsumowała pani Franciszka. A poza tym, zapłacić ok. 21 tys. za korzyści ponad 200 tys., to ok 10 % - to bardzo korzystny bilans!”


Państwo Frankowscy podpisali z Votum RL SA „Umowę kompleksowej obsługi sprawy bankowej” - już gromadzimy wraz z nimi dokumenty konieczne do przygotowania pozwu.

Zostali skrupulatnie i dokładnie poinformowani o przebiegu całej sprawy, zostali zapoznani ze wszystkimi kosztami - wiedzą, że są reprezentowani przez stabilny, doświadczony i pewny podmiot.


Są bardzo szczęśliwi i spokojni, bo mają poczucie, że dokonali właściwego wyboru, zajęli się swoją sprawą, zadbali o przyszłość swoją i swojej rodziny.
Mają pewność,
 

że wybrali właściwego partnera, żeby wspólnie wystąpić przeciwko Bankowi

i odzyskać swoje pieniądze.
A ile Ty zyskasz na unieważnieniu swojej umowy i ile zoszczędzisz na przyszłych ratach?


Drogi Frankowiczu!
Nadal nie zadbałeś o to, żeby zawalczyć o swoje pieniądze?


Chciałbyś zająć się swoją kłopotliwą umową, ale czujesz dezorientację, bo kompletnie nie wiesz od czego zacząć? Bo nie wiesz, które przepisy dotyczą Ciebie, a które nie?


Jesteś wkurzony (delikatnie rzecz ujmując), że podpisałeś umowę z instytucją zaufania publicznego, jaką jest Bank, a teraz nie możesz spokojnie spać, bo nie wiesz, o ile jutro wzrośnie Twoja rata i ile będzie wynosiło saldo zadłużenia?


Boisz się, co stanie się z Twoją nieruchomością i z przyszłością Twojej Rodziny, bo słyszałeś, że kurs CHF będzie stale wzrastał? (a na to właśnie wskazują prognozy)

 

Czujesz ogromny dyskomfort, gdy masz sprawdzić swoje konto przypisane do kredytu hipotecznego i widzisz tam, że spłacasz kredyt ponad 10 lat, a jesteś Bankowi dłużny więcej, niż pożyczyłeś?

W takim razie koniecznie kliknij tutaj i zapoznaj się z rozwiązaniem, jakie dla Ciebie mamy!


Dla frankowiczów nadszedł najlepszy czas!
 

STOP! Specjalna oferta dla Ciebie:

KLIKNIJ TUTAJ!
© 2019, hipotecznywefrankach.pl