Kredyty indeksowane


Z poniższej symulacji dowiesz się:

- jakie roszczenia najczęściej są wysuwane wobec Banku, w którym masz kredyt i jak są rozstrzygane;
- ile kosztuje postępowanie sądowe;
- na podstawie przykładu (symulacji), ile zyskują nasi Klienci i ile wynosi nasze honorarium;


I wreszcie otrzymasz niepowtarzalną ofertę, dzięki której będziesz mógł rozwiązać Twój „frankowy” problem!
Zaczynamy!Jakie roszczenia najczęściej są wysuwane wobec Banku, w którym masz kredyt i jak są rozstrzygane?


Kredyt indeksowany:

Najczęściej: ODFRANKOWIENIE*

Zostaje marża + LIBOR

*) ostateczną decyzję podejmuje sąd


Na skutek uznania przez Sąd postanowień tak zwanej „klauzuli waloryzacyjnej” za niedozwoloną z umowy usunięte zostaną zapisy określające zasady waloryzacji/indeksacji do waluty franka szwajcarskiego (CHF), przy jednoczesnym utrzymaniu w mocy samej umowy kredytowej w pozostałym zakresie.

  • bank powinien zwrócić Kredytobiorcom kwotę „nadpłaconych rat”, która to kwota stanowi różnicę pomiędzy tym, co kredytobiorcy faktycznie zapłacili na rzecz banku, a tym, co powinni zapłacić́, gdyby w umowie nie znajdowały się̨ klauzule o waloryzacji do CHF;
  • Bank powinien przesłać nowy harmonogram spłat rat, uwzględniający zapadłe orzeczenie w sprawie, w celu dalszej realizacji umowy kredytowej.
  • kredyt powinien być dalej spłacany w złotówkach, bez zmian w pozostałym zakresie (np. oprocentowania); oprocentowanie kredytu pozostawiane jest na dotychczasowym poziomie, opartym o wskazaną w umowie marżę Banku oraz zmienną stopę̨ procentową ustalaną na podstawie stawki LIBOR;


Ile kosztuje postępowanie sądowe?


Pamiętaj, że przed oraz w trakcie postępowania sądowego konieczne będzie poniesienie kosztów sądowych.
W przypadku wygranej, zgodnie z ogólną zasadą, koszty ponosi strona przegrywająca i będą one zwrócone Tobie przez Bank.

W przypadku przegranej – Bank będzie mógł się domagać zwrotu poniesionych kosztów, do wysokości wskazanej w ustawie.
Przykład (symulacja), ile zyskują nasi Klienci i ile wynosi nasze honorarium


Poznajmy rodzinę państwa Frankowskich:
Pan Franciszek Frankowski i jego wspaniała żona Franciszka Frankowska


W 2008 roku państwo Frankowscy zapragnęli kupić mieszkanie - coś własnego, gdzie czuliby się bezpiecznie i u siebie.

W związku z powyższym dnia 01.06.2008 zaciągnęli kredyt hipoteczny - niestety dla nich Bank zaoferował im kredyt w CHF.

 

 

Bo franki takie tanie” - 2,08 pln -, „bo to taka stabilna waluta” i wreszcie „bo na kredyt w PLN nie mieli zdolności”.

 

 

 

Kwota kredytu wynosiła 238 tys. złotych na okres 360 miesięcy, z marżą Banku na poziomie 1,05 %.


Przez ostatnie 12 lat pan Franciszek Frankowski i pani Franciszka Frankowska spłacali uczciwie swoje raty. Niestety rata wzrastała, ale przede wszystkim zadłużenie w ogóle nie malało. Ono stale rosło i rośnie nadal…

Pani Franciszka zaczęła obawiać się o przyszłość swojej rodziny. Pomyślała, „że ten kredyt to chyba jeszcze jej dzieci będą spłacać … bo przecież ona i jej mąż pożyczyli od Banku 238 tys. złotych kapitału, spłacają go uczciwie, a dzisiaj w 2020 są Bankowi dłużni więcej, niż im Bank wypłacił…”.

Na szczęście państwo Frankowscy nie byli jedyni i pan Franciszek słyszał i czytał o tym, że umowa kredytowa, którą podpisali zawiera w sobie „jakieś” niedozwolone zapisy i że można pójść do Sądu i odzyskać bardzo dużo nadpłaconych już do Banku pieniędzy i jeszcze - co może najważniejsze - odzyskać spokojną przyszłość i spokojny sen, „bo można zaoszczędzić bardzo dużo pieniędzy na przyszłość, które trzeba by do Banku jeszcze oddać, bo przecież kurs CHF stale wzrasta, a raty mają płacić jeszcze przez prawie 20 lat…”.

Przyjaciel pana Franciszka Frankowskiego, który znalazł się w podobnej sytuacji znalazł rozwiązanie w Votum RL SA (bo GK Votum polecił mu bliski kolega, który razem z GK Votum już odzyskał swoje pieniądze).  Polecił panu Franciszkowi, żeby również szukał pomocy w Votum RL SA.

Pan Franciszek Frankowski zgłosił się do nas 25.01.2020. Oto, co możemy uzyskać dla niego i jego rodziny:

Przypomnijmy, że państwo Frankowscy zaciągnęli kredyt 01.06.2008.
Kwota kredytu wynosiła 238 tys. złotych na okres 360 miesięcy, z marżą Banku na poziomie 1,05 %.

Oszacowaliśmy, że do dnia 25.01.2020 państwo Frankowscy nadpłacili już do Banku 73 671,86 zł, odsetki ustawowe od tej kwoty to kolejne 12 892,58 zł.
Zakładając, że proces z Bankiem potrwa 30 miesięcy państwo Frankowscy nadpłacą do Banku kolejne
21 236,11 zł.

 

Po wygranej rozprawie nadpłaty zostaną państwu Frankowskim zwrócone przez Bank w postaci gotówki. Podliczmy więc tę sumę:

107 800,55 zł - to łączna kwota w gotówce jaką otrzymają Franciszek i Franciszka Frankowscy po wygraniu procesu.


Ale to jeszcze nie wszystko. W związku z wygraniem procesu i wykreśleniem z umowy klauzul indeksacyjnych, umowa będzie kontynuowana jak umowa złotówkowa i nie będzie w ogóle zależna od kursu CHF.

Oznacza to, że rata kredytowa państwa Frankowskich i wysokość salda nie będą zależne od kursu CHF w przyszłości. W związku z powyższym zaoszczędzą oni na przyszłych ratach, co najmniej kolejne 135 203, 24 zł.


Suma korzyści uzyskanych przez państwa Frankowskich wyniesie:


243 000,79 zł


  • 107 800,55 zł - to suma gotówki z nadpłat, jakie zrobili przez ostatnie 10 lat i jaką Bank im zwróci
     
  • 135 203, 24 zł - to suma zaoszczędzonych nadpłat, których nie zrobią, bo umowa będzie kontynuowana, ale z pominięciem indeksacji
 

Państwo Frankowscy byli zachwyceni naszą ofertą.
Martwili się jednak, ile będą musieli zapłacić za naszą pracę. Znali już wieści z „rynku”, że zwykle kancelarie za prowadzenie podobnych spraw pobierają ok 25 tys. „Wiadomo, że jak dzięki komuś odzyskujesz 107 tys. i oszczędzasz kolejne 135 tys., to zapłata 25 -30 tys. jest uczciwa i uzasadniona” - myślał pan Franciszek - ale oni nie dysponowali taką gotówką. „I skąd wziąć taką kwotę… może z 10 tys. by się znalazło… A przecież jeszcze opłaty sądowe…”- martwiła się pani Franciszka Frankowska.

Proszę się nie martwić, pani Franciszko!, dziękujemy za zaufanie panie Franciszku” Spółka Votum RL SA ma dla Państwa wyjątkową ofertę.


Zdajemy sobie sprawę, że jesteście Państwo w niezbyt wygodnej sytuacji, dlatego możemy nasze honorarium podzielić, na opłatę wstępną i na opłatę wnoszoną już po wygranej sprawie, kiedy to odzyskacie gotówkę od Banku!

 

Wystarczy, że uiścicie Państwo 3 690 zł opłaty wstępnej. A pozostałą cześć honorarium - t.j. 30 % wartości z części korzyści odzyskanych i wypłaconych w gotówce, zapłacicie państwo po wygranej sprawie!

Czyli na start wystarczy zapłacić 3 690 zł - a dopiero po wygranej sprawie 30 % z 107800,55zł = 32 340,16 zł.
Co daje razem 3690 zł + (30 % x 107 800,55) = 36 030,16 zł

To rozwiązanie bardzo spodobało się pani Franciszce Frankowskiej, ale pan Franciszek wolał oddać mniejszy procent od wygranej - „A czy nie mógłbym zapłacić większej opłaty wstępnej, a potem oddać mniejszy procent?” - spytał.

Ależ oczywiście - „Mógłby Pan :)

Druga opcja jest taka, że wpłacają Państwo 7 390 zł opłaty wstępnej, a po wygranej sprawie 20 % z 107800,55zł = 21 560,11 zł

Co daje razem : 7390 zł + (20 % x 107 800,55) = 28 950,11 zł - „To dużo niższa kwota”- ucieszył się Pan Franciszek. „I na tyle nas stać” - podsumowała pani Franciszka. A poza tym, zapłacić ok. 30 tys. za korzyści w wysokości 240 tys., to nawet nie 10 % naszych korzyści - to bardzo uczciwy bilans! 

Państwo Frankowscy podpisali z Votum RL SA „Umowę kompleksowej obsługi sprawy bankowej” - już gromadzimy wraz z nimi dokumenty konieczne do przygotowania pozwu.

Zostali skrupulatnie i dokładnie poinformowani o przebiegu całej sprawy, zostali zapoznani ze wszystkimi kosztami - wiedzą, że są reprezentowani przez stabilny, doświadczony i pewny podmiot.


Są bardzo szczęśliwi i spokojni, bo mają poczucie, że dokonali właściwego wyboru, zajęli się swoją sprawą, zadbali o przyszłość swoją i swojej rodziny.
Mają pewność,
 

że wybrali właściwego partnera, żeby wspólnie wystąpić przeciwko Bankowi

i odzyskać swoje pieniądze.
A ile pieniędzy Ty możesz odzyskać w gotówce, a ile oszczędzić na przyszłych ratach?


Drogi Frankowiczu!
Nadal nie zadbałeś o to, żeby zawalczyć o swoje pieniądze?


Chciałbyś zająć się swoją kłopotliwą umową, ale czujesz dezorientację, bo kompletnie nie wiesz od czego zacząć? Bo nie wiesz, które przepisy dotyczą Ciebie, a które nie?


Jesteś wkurzony (delikatnie rzecz ujmując), że podpisałeś umowę z instytucją zaufania publicznego, jaką jest Bank, a teraz nie możesz spokojnie spać, bo nie wiesz, o ile jutro wzrośnie Twoja rata i ile będzie wynosiło saldo zadłużenia?


Boisz się, co stanie się z Twoją nieruchomością i z przyszłością Twojej Rodziny, bo słyszałeś, że kurs CHF będzie stale wzrastał? (a na to właśnie wskazują prognozy)

 

Czujesz ogromny dyskomfort, gdy masz sprawdzić swoje konto przypisane do kredytu hipotecznego i widzisz tam, że spłacasz kredyt ponad 10 lat, a jesteś Bankowi dłużny więcej, niż pożyczyłeś?

W takim razie koniecznie kliknij tutaj i zapoznaj się z rozwiązaniem, jakie dla Ciebie mamy!


Dla frankowiczów nadszedł najlepszy czas!
 

STOP! Specjalna oferta dla Ciebie:

KLIKNIJ TUTAJ!

 


© 2019, hipotecznywefrankach.pl