O nas

Katarzyna Długosz 

Przedstawiciel Votum Robin Lawyers SA.  Specjalizuję się w obsłudze umów podlegających odfrankowieniu.

Zadzwoń już teraz: +48 602 673 090


Nazywam się Katarzyna Długosz i pracuję w branży finansowej związanej z kredytami frankowymi, o których jest teraz bardzo głośno.

Pomagam „Frankowiczom” zrozumieć istotę problemu. Przedstawiam im również możliwe rozwiązanie, gdyż (o ile to dla nich korzystne) rekomenduję konkretny podmiot, ale przede wszystkim aktywnie uczestniczę w całym procesie, który w konsekwencji ma doprowadzić do rozprawy sądowej w celu dochodzenia roszczeń:

- Pomagam moim Klientom gromadzić dokumenty i towarzyszę im w rozmowach z prawnikami, jeżeli nie do końca rozumieją język prawniczy, bo nie dla wszystkich jest on zrozumiały.

Moi Klienci to osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny we frankach w latach od 2004 do 2011.

Polecam swoje usługi.

Za moją obsługę Klient nie płaci, ponieważ otrzymuję wynagrodzenie prowizyjne od podmiotu, który rekomenduję, t.j. Votum RL SA. 


Posiadam pełnomocnictwo Votum RL SA do przedstawienia oferty, jak również zawarcia z Tobą umowy Kompleksowej Obsługi Sprawy Bankowej w imieniu Votum RL SA. Pełnomocnictwo można zobaczyć tutaj

Katarzyna  Długosz

KATARZYNA DŁUGOSZ  //  Kredyty do odfrankowienia 

Rafał Długosz

Przedstawiciel Votum Robin Lawyers SA.  Specjalizuję się w obsłudze umów podlegających unieważnieniu i odfrankowieniu.

Zadzwoń już teraz +48 696 88 98 95


Nazywam się Rafał Długosz i oprócz tłumaczeń oferuję usługi firmy Votum RL SA, która stworzyła jedno z najkorzystniejszych rozwiązań dla Frankowiczów, t.j. UKOSB.

Czy zastanawiałeś się, dlaczego mówi się dzisiaj, że różne podmioty dorabiają się na Frankowiczach i dlaczego tak wielu Frankowiczów waha się i zastanawia się, czy jest dla nich korzystne, aby wystąpić ze swoimi roszczeniami do sądu?

Chcieliby kompleksowej, przejrzystej i kompletnej usługi, która byłaby zrozumiała i, przede wszystkim, dla nich korzystna.

Rozwiązaniem jest usługa UKOSB, z której skorzystało już kilkanaście tysięcy Frankowiczów.

Dlatego: jeżeli posiadasz kredyt we frankach (zaciągnięty w latach 2004-2011) lub znasz kogoś, z takim kredytem i chciałbyś mu pomóc, to polecam swoje usługi. 


Posiadam pełnomocnictwo Votum RL SA do przedstawienia oferty, jak również zawarcia z Tobą umowy Kompleksowej Obsługi Sprawy Bankowej w imieniu Votum RL SA. Pełnomocnictwo można zobaczyć tutaj

Rafał  Długosz

© 2019, hipotecznywefrankach.pl