Masz kredyt we frankach?

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać!

Poznaj opinie naszych Klientów:

Dlaczego jesteśmy Ci potrzebni? 

Przeczytaj historie Klientów GK Votum, których obsługujemy:Spotkanie z osobą reprezentującą firmę zaskoczyło nas bardzo pozytywnie...

Kredyt frankowy spłacamy już ponad 14 lat . W kwietniu 2019 r. postanowiliśmy prosić o pomoc prawników w sprawie naszego kredytu. Jednak czekaliśmy na ostateczny wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych. Kancelarię prawną wybraliśmy tak naprawdę przeglądając oferty w internecie. Kancelaria musiała spełniać kilka warunków: istnieć na rynku przynajmniej 10 lat, być skuteczną w działaniu na podstawie opinii klientów i mieć siedzibę w miarę blisko naszego miejsca zamieszkania.

Decyzja o wyborze kancelarii prawnej nie była łatwa ze względu na ostrzeżenia w mediach o firmach, które zaczęły się zajmować kredytami frankowymi po wyroku w sprawie kredytów frankowych. Firma VOTUM ma dobrą opinię w sprawach odzyskiwania ubezpieczeń oraz obszerną informację z działań podjętych w sprawie kredytów frankowych. Z tej informacji dowiedzieliśmy się, że nasz kredyt jest na liście banków, z którymi kancelaria prowadzi sprawy.

Spotkanie z osobą reprezentującą firmę zaskoczyło nas bardzo pozytywnie. Pan Rafał w dostępny i zrozumiały dla laika sposób przedstawił nam krok po kroku jakie działania podejmie firma w sprawie naszego kredytu. Spotkanie trwało ponad 1,5 godziny. Odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Dostaliśmy odpowiedz na wszystkie nasze pytania. Nadal mamy bezproblemowy kontakt telefoniczny.

Podpisaliśmy umowę z firmą, wpłaciliśmy opłatę i na drugi dzień dostaliśmy emaila z przygotowanym wnioskiem do banku o udostępnienie dokumentacji bankowej. Zdecydowaliśmy się również na złożenie wniosku do sądu o zawezwanie do próby ugodowej co przerwie bieg przedawnienia. Otrzymaliśmy też indywidualny numer w panelu klienta, gdzie możemy obserwować bieg naszej sprawy.

Złożyliśmy wniosek w banku drogą pocztową. Po kilku dniach otrzymaliśmy z banku potwierdzenie odbioru naszego wniosku. Czekamy na dalszy bieg wydarzeń.

JOANNA I PAWEŁ //  województwo dolnośląskie

Kontakt bardzo dobry zarówno z Panem jak i Panem Dawidem, obsługa i dialogi na wysokim poziomie i to chyba tyle...

Co mogę powiedzieć ? fakt, od podpisania umowy upłynęło trochę czasu, sprawa póki co raczkuje, niestety na wszystko potrzebny jest czas. Kontakt bardzo dobry zarówno z Panem jak i Panem Dawidem, obsługa i dialogi na wysokim poziomie i to chyba tyle. Myślę że za mało się wydarzyło żeby powiedzieć coś więcej. Niestety Bank nie jest nam przychylny i cały czas czekamy na dokumentację o którą wnosiłem, w poniedziałek upłynie miesiąc od złożenia wniosku. 

MONIKA I CEZARY //  województwo pomorskie

Współpraca bez żadnych ukrytych zapisów, gwiazdek itp.

Współpraca z GK Votum od początku (za sprawą p. Rafała Długosza - specjalisty pierwszego kontaktu:) przebiega wg. najwyższych standardów obsługi klienta. Uzyskiwane informacje są w pełni przejrzyste i zrozumiałe, bez żadnych ukrytych zapisów, gwiazdek itp.

BEATA I JAREK  //  kredyt frankowy, województwo podkarpackie


Twoje interesy staną się naszymi

Bo twoja wygrana będzie naszą wygraną


Katarzyna i Rafał Długosz

Katarzyna Długosz 

Pełnomocnik Votum Robin Lawyers SA. Specjalizuje się w obsłudze umów podlegających odfrankowieniu

Zadzwoń już teraz: +48 602 673 090

Katarzyna  Długosz

KATARZYNA DŁUGOSZ  //  Kredyty do odfrankowienia 

Rafał Długosz

Pełnomocnik Votum Robin Lawyers SA. Specjalizuje się w obsłudze umów podlegających unieważnieniu

Zadzwoń już teraz +48 696 88 98 95

Rafał  Długosz

RAFAŁ DŁUGOSZ //  Unieważnienie kredytu frankowego? To możliwe!

100%
GWARANCJA ZWROTU OPŁATY WSTĘPNEJ

100% Gwarancja Satysfakcji

Jesteś w pełni chroniony naszą 100% Gwarancją Satysfakcji. 

Jeżeli na skutek stwierdzenia przez VOTUM ROBIN LAWYERS SA braku podstaw prawnych lub faktycznych do poprowadzenia sprawy, pomimo posiadania kompletnej dokumentacji, VOTUM ROBIN LAWYERS SA zwróci Klientowi wynagrodzenie, nie obciążając go kosztami dokonanej analizy.

Votum Robin Lawyers SA

 wg.  Umowy kompleksowej obsługi sprawy bankowej

Umów spotkanie ze specjalistą

© 2019, hipotecznywefrankach.pl